برگزاری دهمین دوره انتخابات انجمن زمین شناسی ایران

دوره های پیشین
دی ۱۲, ۱۳۹۵

برگزاری دهمین دوره انتخابات انجمن زمین شناسی ایران

فراخوان کاندیداتوری برای انتخابات هیات مدیره انجمن زمین‌شناسی ایران
 
اعضای پیوسته محترم انجمن زمین­ شناسی ایران
با سلام و احترام
به استحضار می‌رساند بر اساس مفاد اساسنامه انجمن زمین­ شناسی ایران، انتخابات اعضای هیئت مدیره هر سه سال یک بار از طریق رأی­ گیری از میان اعضای پیوسته انجمن صورت می­ پذیرد.
طبق ماده ۶ اساسنامه اعضای پیوسته انجمن که حداقل دارای درجه کارشناسی ارشد زمین­ شناسی و رشته­ های پیوسته باشند و به ­عنوان عضو پیوسته شناخته می­ شوند، می­ توانند در انتخابات کاندیدا شده و یا به کاندیداهای معرفی شده رأی دهند.
همچنین به دلیل عدم امکان حضور اعضا جهت رای دهی، انتخابات می­تواند به روش اخذ آرا به شیوه مکاتبه‌ای صورت پذیرد. لذا بدین وسیله از کلیه اعضای پیوسته ­ای که تمایل به کاندیداتوری در انتخابات هیئت مدیره و بازرس انجمن را دارند درخواست می­ شود نسبت به تکمیل اطلاعات طبق فرم کاندیداتوری اقدام نموده و درخواست خود را حداکثر تا تاریخ ۳۱ فروردین ۹۶ به نشانی پستی انجمن: تهران، صندوق پستی ۱۵۸۷۵-۹۱۴۴، انجمن زمین ­شناسی ایران ارسال فرمایند.
پس از دریافت درخواست­های کاندیداتوری، اطلاعات فنی و تخصصی کاندیداها به همراه برگ رأی به نشانی کلیه اعضای پیوسته‌ای که تا ۳۱ فروردین ۱۳۹۶ عضویت خود را تمدید کرده باشند، ارسال خواهد شد. 
لذا از آنجا که مکاتبه دوم و برگه رای برای کسانی ارسال خواهد شد که تا این تاریخ عضویت خود را تمدید کرده باشند، سپاسگزار خواهیم بود نسبت به تمدید عضویت تا پیش از موعد مقرر اقدام فرمایید. برای اطلاعات بیشتر برای عضویت کلیک نمایید.
 
 
                                                                                  باتشکر از همراهی شما
                                                                                    رئیس انجمن زمین­ شناسی ایران
                                                                                    دکتر سروش مدبری

دیدگاه ها بسته شده است