بیست و دومین همایش انجمن زمین شناسی ایران

روزشمار برگزاری همایش

00

روز


00

ساعت


00

دقیقه


00

ثانیه


مهلت ارسال مقاله و پرداخت هزینه ثبت نام تا 20 آبان ماه تمدید شد.

به منظور ایجاد بستر لازم برای تبادل نظر در خصوص آخرین دستاوردهای پژوهشی علوم زمین و نیز فراهم آوردن امکان ارائه نتایج فعالیت‌های پژوهشی پژوهشگران و اندیشمندان، و استفاده هر چه بیشتر از پتانسیل‌های دانشگاهی زمین‌شناسی کشور، انجمن زمین‌شناسی ایران در نظر دارد بیست و دومین همایش سالانه انجمن زمین‌شناسی ایران را که در سامانه پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) با کد اختصاصی 63503-98190 ثبت و نمایه گردیده، در روزهای 12 تا 13 آذر ماه 1398 به میزبانی دانشگاه شهید بهشتی برگزار نماید.
محورهای همایش
محورهای همایش: زمین شناسی و مخاطرات طبیعی، اکتشافات ژرف منابع معدنی؛ منابع آب؛ نقش استاندارد در علوم زمین؛ گرایش‌های بین رشته‌ای و کارآفرینی در علوم زمین؛ گوهرسنگ‌ها؛ ذخایر هیدروکربوری نامتعارف؛ کانی‌ها و سنگ‌های صنعتی؛ سنگ‌های ساختمانی و نما؛ زمین گردشگری؛ یافته های جدید در گرایش‌های مختلف علوم زمین شامل آب‌شناسی و آب‌های زیرزمینی، چینه‌شناسی و فسیل‌شناسی، رسوب‌شناسی و سنگ‌شناسی رسوبی، کانی‌شناسی و سنگ‌شناسی، زمین‌شناسی اقتصادی، زمین‌شناسی و توسعه پایدار، انرژی‌های نو و تجدید‌پذیر، زمین‌شیمی، زمین‌شناسی مهندسی، زمین‌شناسی ساختاری و زمین‌ساخت، زمین‌فیزیک، زلزله‌شناسی و لرزه‌زمین‌ساخت، زمین‌شناسی نفت و منابع انرژی، زمین‌شناسی زیست‌محیطی، زمین‌شناسی پزشکی، زمین‌شناسی شهری، سنجش از دور و سامانه اطلاعات جغرافیایی، زمین‌ریخت‌شناسی، زمین‌شناسی کواترنری، نانو زمین‌شناسی، کاربرد ریاضی و آمار در زمین‌شناسی، فناوری اطلاعات در زمین‌شناسی و ..
شرایط و نحوه ارسال مقاله
از علاقه مندان درخواست می شود که متن کامل مقالات خود را حداکثر تا تاریخ 20 آبان ماه 1398 به دبیرخانه انجمن ارسال فرمایند. شیوه نامه نگارش مقالات و فرم ثبت نام را از طریق لینک های زیر دریافت فرمائید.
چگونگی ثبت‌نام در همایش
شرکت‌کنندگان می‌بایست با مراجعه به وبسایت انجمن زمین‌شناسی ایران به آدرس geosociety.ir نسبت به دریافت فرم ثبت‌نام و نیز شیوه‌نامه نگارش مقالات اقدام نموده و پس از تکمیل، فرم‌ ثبت‌نام، مقالات و تصویر فیش واریزی بابت هزینه‌ ثبت‌نام را به آدرس پست الکترونیکی انجمن (geosocietyofiran@gmail.com) ارسال نمایند.
هزینه‌های ارسال مقاله
ثبت‌نام دانشجویی: مبلغ 250000 تومان (دویست و پنجاه هزار تومان)، ثبت نام اعضای انجمن: مبلغ 150000 تومان (یکصد و پنجاه هزار تومان)، ثبت‌نام آزاد: 350000 تومان (سیصد و پنجاه هزار تومان). دانشجویان عزیز می‌توانند با مراجعه به وبسایت انجمن زمین‌شناسی ایران و عضویت در این انجمن به عنوان عضو دانشجویی، از تخفیف اعضای انجمن بهره‌مند شوند (هزینه عضویت دانشجویی در انجمن مبلغ 50000 تومان برای یکسال می‌باشد). با عضویت در انجمن می‌توانید از تخفیف‌های آتی انجمن نیز برخوردار شوید. داوطلبان شرکت در همایش، لطفا مبلغ حق عضویت و شرکت در همایش را به طور جداگانه به حساب بانکی انجمن واریز نموده و اسناد مربوطه را ارسال نمایند. در صورتی که عضو انجمن هستید، ارائه کد عضویت جهت استعلام و در نظر گرفتن تخفیف ثبت‌نام الزامی است. دبیرخانه همایش از داوری مقاله‌هایی که وجه ارسال مقاله را پرداخت نکرده باشند، معذور است. هزینه‌های واریز شده، در صورت رد مقاله یا انصراف از شرکت در همایش، قابل برگشت نمی‌باشد. محدودیتی برای تعداد مقالات ارسالی از سوی هر شرکت‌کننده وجود ندارد. در صورت ارسال بیش از یک مقاله، به ازای هر مقاله اضافی مبلغ 50000 تومان به هزینه ثبت‌نام افزوده خواهد شد.
جزئیات حساب بانکی انجمن زمین‌شناسی ایران
شماره شبا IR590180000000000018523507 ، شماره کارت بانکی: 5859837003190143 نزد بانک تجارت به نام انجمن زمین‌شناسی ایران
بیست و یکمین دوره انتخاب زمین شناس نمونه و زمین شناس پیشکسوت سال
انجمن زمین‌شناسی ایران برای قدردانی از زمین‌شناسان برجسته کشور، از میان کسانی که در زمینه‌های علمی و پژوهشی شرایط ویژه‌ای داشته باشند، یک نفر را به عنوان زمین‌شناس نمونه سال و از میان زمین‌شناسانی که نقش ارزنده‌ای در پیشبرد زمین‌شناسی کشور داشته‌اند، یک نفر را به عنوان زمین‌شناس پیشکسوت سال انتخاب و معرفی می‌نماید.
هفتمین دوره انتخاب پژوهشگر نمونه
انجمن زمین‌شناسی ایران قصد دارد به منظور تجلیل از پژوهشگرانی که در سال تحصیلی 1398-1397 یا معادل سال میلادی آن موفق به چاپ مقالات خود در ژورنال‌های معتبر داخلی و بین‌المللی شده‌اند، تقدیر نماید. لازم به ذکر است مقالات می‌بایست در دوره مذکور به چاپ رسیده باشند. لذا مقالات پذیرفته شده و در نوبت چاپ که هنوز شماره صفحه نداشته یا شماره موقت دارند، بررسی نخواهند شد. ملاک داوری، معیارها و امتیازهای آیین نامه‌های وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است. بدینوسیله از پژوهشگران دعوت می‌شود آثار خود را برای انتخاب پژوهشگر نمونه سال تا یکم آذرماه 1398 به دبیرخانه همایش ارسال نمایند.
بیست و یکمین دوره انتخاب کتاب سال زمین‌شناسی
انجمن زمین‌شناسی ایران، به منظور قدردانی از مؤلفان و مترجمان، کتاب‌های چاپ اول را که از پایان مهرماه 1397 تا پایان آبان‌ماه 1398 وارد بازار نشر شده‌اند، توسط هیأت داوران بررسی و از پدیدآورندگان کتاب‌هایی که براساس رأی هیأت داوران بالاترین امتیاز را آورده باشند، در دو شاخه تألیف و ترجمه تقدیر می‌نماید. لذا از مؤلفان و مترجمان دعوت می‌شود دو نسخه از کتاب خود را تا یکم آذرماه 1398 به دبیرخانه همایش ارسال نمایند.
سیزدهمین دوره انتخاب دانشجوی نمونه زمین‌شناسی
انجمن زمین‌شناسی ایران، به منظور ایجاد انگیزه و تشویق دانشجویان دانشگاه‌های کشور، از دانشجویان دوره‌های کارشناسی ارشد و دکتری که دارای فعالیت‌های ارزنده علمی- پژوهشی بوده‌اند، دعوت می‌نماید مدارک خود را شامل یک نسخه از مقاله‌های چاپ شده در ژورنال‌ها و کنفرانس‌های معتبر، اختراعات، ترجمه و تالیف و ... همراه با نامه تأیید گروه آموزشی یا دانشکده و نیز توصیه نامه استاد راهنما تا یکم آذرماه 1398 به دبیرخانه همایش ارسال نمایند. انجمن از میان درخواست‌های رسیده، در صورت کسب امتیاز، یک دانشجوی کارشناسی ارشد و یک دانشجوی دکتری را انتخاب و در مراسم پایانی همایش، معرفی و از ایشان تقدیر می‌نماید.
هجدهمین مسابقه عکس
همزمان با برگزاری همایش، هجدهمین دوره مسابقه عکس با موضوع پدیده‌های زمین شناسی برگزار می‌شود. آثار برگزیده در مراسم پایانی معرفی و از برگزیدگان تقدیر به عمل خواهد آمد. عکس‌های ارسالی می‌بایست دارای حداقل رزولوشن 300dpi باشند و حتما توسط شخص ارسال کننده عکس‌‌برداری شده باشند. داوری عکس‌های دریافتی در دو مرحله صورت خواهد گرفت. ابتدا هیئت داوران انجمن زمین‌شناسی ایران عکس‌های برگزیده مرحله اول را مشخص خواهند نمود. عکس‌های برگزیده این مرحله در محل برگزاری همایش در معرض دید علاقه مندان قرار خواهد گرفت و داوری مرحله دوم با آرای مردمی خواهد بود. آرای مردمی از طریق شبکه‌های اجتماعی و نیز صندوق آرای مستقر در محل همایش دریافت خواهد شد.
نشانی دبیرخانه همایش
تهران، بلوار افریقا (نلسون ماندلا)، بالاتر از بلوار صبا، کوچه عاطفی شرقی، ساختمان آسیا، طبقه دوم، واحد 11. تلفن: 02122925263، فکس: 02122925271 ، ایمیل: geosocietyofiran@gmail.com ، وبسایت: geosociety.ir

حامیان

پایگاه داده های علمی تمام متن

TPbin Logo

کنفرانس الرت

Conference Alert

Allconferences.ir

Allconferences

کنفرانس یاب

Conference Yab

روزشمار همایش

آخرین مهلت ارسال مقاله و پرداخت هزینه ثبت نام:

۲۰ آبان ماه ۱۳۹۸ (تمدید شد)

مهلت ارسال مقاله و پرداخت هزینه ثبت نام:  ۲۵ مهرماه ۱۳۹۸

آخرین مهلت ارسال مدارک پژوهشگر نمونه: ۱ آذرماه ۱۳۹۸
آخرین مهلت ارسال مدارک دانشجوی نمونه: ۱ آذرماه ۱۳۹۸
آخرین مهلت ارسال کتاب: ۱ آذرماه ۱۳۹۸
آخرین مهلت ارسال عکس: ۱ آذرماه ۱۳۹۸
اعلام نتایج داوری مقالات: ۱ آذرماه ۱۳۹۸
اعلام نتایج داوری برترین های علوم زمین در بخش کتاب، دانشجو، پژوهشگر و عکس: همزمان با اختتامیه همایش

ثبت نام در همایش